Konferencja

Główną częścią projektu Future Energy Summit 2019 jest 2-dniowa Konferencja „Start-upy w energetyce”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019r. Konferencja ta będzie składała się z debat oraz 30-minutowych wystąpień, podczas których przedstawiciele start-upów, spółek energetycznych oraz inwestorzy poruszą m.in. takie tematy jak: blockchain w energetyce, efektywność energetyczna, smart home, e-mobility, magazynowanie energii czy produkcja energii ze źródeł alternatywnych. Będziemy również rozmawiać o możliwościach rozwoju prywatnych przedsiębiorstw w polskiej energetyce oraz o pozyskiwaniu kapitału w tym sektorze.
Rejestrując się na konferencję, automatycznie są też Państwo zapisywani na imprezę networkingową, która odbędzie się wieczorem, po zakończeniu pierwszego dnia konferencyjnego. Więcej informacji w zakładce „Impreza networkingowa”.
Udział w Konferencji „Start-upy w energetyce” jest bezpłatny. Istnieje jednak możliwość wykupienia pakietów zawierających dodatkowe udogodnienia.
Informujemy, że rejestracja przedłużona została do dnia 21 maja 2019r.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konferencji.

Dzień 1

Czwartek 23.05.2019 - Aula VII

Dzień 2

Piątek 24.05.2019 - Aula VII

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ul. aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

20+ prelegentów oraz gości

m.in. przedstawiciele firm: EY, Hermes Energy Group

15+ firm partnerskich

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Engie oraz Hermes Energy Group

Aktualności

18 maja 2019

Z największą przyjemnością informujemy, że nasza współpraca z Hermes Energy Group rozkwita! HEG z partnera wspierającego, wszedł na…

16 kwietnia 2018

Studenckie Koło Naukowe Energetyki to najprawdopodobniej największa tego typu organizacja naukowa w Polsce, zrzeszająca studentów różnych uczelni, zarówno…

Kontakt

  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ul. aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
  • joanna.roman@skne.pl
X