Targi startupów i pracy w energetyce

Energetyka to nie tylko aspekty techniczne ale również ekonomiczne, prawne, finansowe czy środowiskowe. Podczas targów organizowanych 24 maja, w godzinach 9:00-15:00, na Auli Spadochronowej w Budynku Głównym SGH, będzie możliwość rozeznania oferty pracy dostępnej zarówno w koncernach energetycznych, jak i start-upach działających w tym sektorze. Ponadto spotkać będzie można też Venture Capitals oraz akceleratory współpracujące m.in. ze start-upami z branży energetycznej.

Oprócz rozeznania ofert pracy, targi są świetną okazją do skonsultowania swoich kwalifikacji, porozmawiania z profesjonalistami oraz zapoznania się ze specyfiką danej firmy. Dla osób mających pomysł na swój start-up będzie to szansa do konsultacji perspektywiczności swojego planu.
Wstęp do strefy z targami jest ogólnodostępny. Nie trzeba być zapisanym na konferencję ani na warsztaty, aby móc porozmawiać z przedstawicielami wystawiających się firm.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ul. aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

20+ prelegentów oraz gości

m.in. przedstawiciele firm: EY, Hermes Energy Group

15+ firm partnerskich

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Engie

Aktualności

18 maja 2019

Z największą przyjemnością informujemy, że nasza współpraca z Hermes Energy Group rozkwita! HEG z partnera wspierającego, wszedł na…

16 kwietnia 2018

Studenckie Koło Naukowe Energetyki to najprawdopodobniej największa tego typu organizacja naukowa w Polsce, zrzeszająca studentów różnych uczelni, zarówno…

Kontakt

  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ul. aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
  • joanna.roman@skne.pl
X